Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinekatszc blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: DOM W PIGWOWCACH 3
5776 odwiedzin | wpisów: 27, komentarzy: 71, obserwuje: 15

Kobieta zmienną jest!

autor: katszc blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Właśnie przeglądałam swoje wpisy, i natchnęłam się na wpis o kuchni....Wersja, którą umieściłam na blogu jest już nieaktualna. Mieliśmy już wszystko dopinać, podpisywać umowę ze stolarzem i właśnie...dopadło mnie uczucie, że to nie to.. Brzmi jak słaba amerykańska komedia z uciekającą panną młodą ;) co?! Trochę się tak czułam, noce nieprzespane, kombinacje, co gdzie, jak? 

Mąż upierał się na podwójną lodówkę, ale nijak pasowała mi do mojej koncepcji kuchni. Stawiam bardziej na swojskie klimaty, niż na nowoczesność.  Przysiadłam do plannera z ikei, i zaczęłam kombinować. Udało mi się zrobić wstępny projekt, i z taką wersją kuchni poszłam do stolarza. Na nowo wszystko rozplanował, na dodatek wybrałam całkiem inne fronty, niż zamierzałam. ;)

Było tak:

Będzie tak:

Ostatecznie, jestem zadowolona. Jeszcze mam rozterki odnośnie tego, co dać pomiędzy blatami a górnymi szafkami. Mam swoje wymarzone płytki, miały być na podłodze w kuchni. Jednak postanowiliśmy pociągnąć panele winylowe również do kuchni. Blaty będą w półmacie, wizualizacja jest troszkę przekłamana. Będą blaty i fronty, takie jak poniżej:

A tutaj są te moje wymarzone płytki: 

Co o nich sądzicie? Będą się nadawać na ścianę? Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczna :)


Komentarze (8)
autor:elapiotr  dodano: 4 miesiące temu
Nowa wersja bardziej do mnie przemawia, również lubię swojsko-wiejskie klimaty 😁 myślę, że wszystko razem fajnie będzie się komponować. Powodzenia!!
Odpowiedź do elapiotr
autor:katszc  dodano: 4 miesiące temu
Dzięki!
Tytuł: Obie wersje ok
autor:sunny2  dodano: 4 miesiące temu
Rowniez bardziej lubie wiejskie klimaty. Plytki na podloge ok ale miedzy szafkami... wiem ze to modne ale dla mnie tworzy balagam bo sa bardzo pstrokate. Do tego jeszcze zawsze cos stoi na blacie i tworzy od razu balagan taki wizualny.. woesz o czym mowie? Moje osobiste zdanie ;) powodzenia w wyborze!!
Odpowiedź do sunny2
autor:katszc  dodano: 4 miesiące temu
Dobra uwaga, przemyślę tę kwestię :)
autor:kasiazwarmii  dodano: 4 miesiące temu
moim skromnym zdaniem, jeśli stawiasz na swojskie klimaty to te płytki jak najbardziej do tego klimatu pasują, wręcz go tworzą. Och te trudne wybory ;)
autor:damariko  dodano: 4 miesiące temu
Jako kobieta masz prawo do zmiennosci. Ja ciagle cos poprawialam chociaz trzymalo sie w miare stylu. Ale dwa lata temu moj dom tez bylby bardziej swojski. Wam ma sie podobac. A jak przestanie to w miare mozliwosci zmiana:)
autor:naszpoliklet  dodano: 4 miesiące temu
Zupełnie nie moje klimaty, ale to ma się podobać właścicielom :) ale ja o czymś innym... :) według wizualizacji szafki wiszące zostawiają przestrzeń nad sobą do sufitu. Jeśli tak ma być, to przemyśl to....
Na górnych szafkach będzie się zbierał brud, będziesz miała kolejne miejsce do sprzątania. Przeciągnij je do sufitu, albo niech Ci zamontują jakieś maskownice, żebyś nie dokładała sobie zbędnej robótki :)

Lodówka rozumiem, że poszła w zabudowę? :) to też spoko opcja :)

Panele na podłogę - dobry pomysł :) miałam tak w starym domu i mam teraz, bardzo fajna opcja.

I jeszcze jedno... jeśli okno (jego położenie i wysokość nad blatem) jest rzeczywiste, to ok, natomiast jeśli w rzeczywistości będzie ono niżej nad blatem, to proponowałabym przesunąć zlew na bok, a pod oknem zrobić sobie blat roboczy :) to najfajniejsze miejsce ze wszystkich, szczególnie w okresach przejściowych, gdy rano jest ponuro, wtedy pod oknem, możesz sobie "dłubać" bez zapalania światła :) lub też kontemplować z kawką. A zlew (zapewne będziesz miała zmywarkę), będzie rzadko używany i tylko zabiera pożyteczną i praktyczną przestrzeń pod oknem :)
Odpowiedź do naszpoliklet
autor:katszc  dodano: 4 miesiące temu
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.:) Jeśli chodzi o szafki i to, że nie są pod sam sufit to przemyślałam to. Miałam wizualizację z szafkami pod sam sufit i jakoś mi to nie grało. Trudno, trzeba będzie sprzątać ;) Okna będą tak ja w wizualizacji, nie chciałam, żeby były tak na równo z blatem:)

Zobaczymy co wyjdzie w rzeczywistości.Na pewno się tym podzielę na blogu. :)

Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:47195
Liczba wpisów:205583
Liczba komentarzy:868879
Liczba zdjęć:758558
Użytkownicy online:283
Pow. użytkowa: 97.4 m²
Pow. użytkowa: 79.3 m²
Pow. użytkowa: 123.3 m²
Pow. użytkowa: 105.7 m²